Студенттеріміз «Жылдың 100 Үздік Ғылыми Жобасы» Байқауында Жеңімпаз Атанды

Университетіміздің студенттері Елорданың 25 жылдығына орай өткізілген «Жылдың 100 үздік ғылыми жобасы» атты республикалық байқаудың жеңімпаздары атанды.
    Байқаудың мақсаты – Мемлекет басшысы Қасым-Жомарт Тоқаевтың «Тәуелсіздік бәрінен қымбат» атты бағдарламалық мақаласын дарынды жастардың арасында кеңінен насихаттау, жастардың бойында инновациалық идеяларын арттыру, ғылыми, шығармашылық қабілетін дамыту.
    Республикалық байқау нәтижесінде Жаратылыстану факультетінің студенттері Аяжан Жеңісқызы мен Аружан Қанали I дәрежелі дипломмен марапатталды. Дарынды студенттердің ғылыми жоба жетекшісі – доцент м.а., А.ш.ғ.к., Мұрат Ерденов.
    Білім бәйгесінде жеңімпаз атанған студенттерімізді шын жүректен құттықтаймыз!